Nowe samochody Dodge

Właściciele samochodów Dodge są często wierni marce, nie tylko z powodów emocjonalnych, ale także dlatego, że samochody Dodge są niezawodne. Najnowsze raporty dotyczące Dodge Charger SRT Hellcat w 2015 r., Które uzyskały ocenę EPA Highway Fuel Economy wynoszącą 22 mpg, mogą stanowić dla nowych kierowców dodatkową zachętę do zwrócenia się do Dodge, gdy następnym razem zaczną szukać nowego samochodu do swojej kolekcji.

Szybcy i wściekli
Jeśli chodzi o moc silnika, Dodge Charger SRT Hellcat 2015 jest tak szybki, jak można się spodziewać. Jego 6,2-litrowy silnik Hemi V-8 jest wspomagany przez kompetentną ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów. Ta kombinacja zapewnia właścicielom Hellcat 707 koni mechanicznych i moment obrotowy, który osiąga wartość 650 funtów stóp.

Według producenta ten pojazd reprezentuje to, co firma robi najlepiej. Łącząc moc, wydajność i styl, ładowarka Dodge SRT Hellcat 2015 może z łatwością stać się najmocniejszym sedanem na rynku.

Jeśli jesteś doświadczonym technologicznie kierowcą, który także lubi prędkość, może ci się spodobać: Hellcatowi udało się osiągnąć maksymalną prędkość 204 mph. Podczas testów przeprowadzonych przez firmę i zarejestrowanych przez National Hot Rod Association, pojazdowi udało się jechać od zera do 100 mil na godzinę w mniej niż 13 sekund. Czy to nie jest coś interesującego?

Wydajność to drugie imię Dodge Charger SRT Hellcat
Podczas testów wydajności Hellcat uzyskał ocenę zużycia paliwa na autostradzie wynoszącą 22 km / h. Raporty z jazdy w cyklu mieszanym pokazują, że samochód uzyskał ocenę 16 mpg. Tego rodzaju wydajność nie jest typem rzeczy, które widzisz w tak mocnym i mocnym pojeździe, jak na przykład Charger SRT Hellcat. Silnik Hemi te pojazdy są wyposażone w różne konstrukcje. Według ekspertów nowy silnik pojazdu jest o 91 procent nowy w porównaniu do swojego kuzyna, 6,4-litrowego SRT, znanego również jako 392 Hemi.

Podczas pierwszych etapów projektowania pojazd ten został opracowany w celu zapewnienia trwałości silnika, niezależnie od obciążenia sedana. Sam samochód jest wystarczającą bestią, aby spowolnić każdy mocny silnik, co skłoniło inżynierów do opracowania nowego silnika, który zwiększyłby jego pojemność bez spowalniania samochodu.

Wygoda i design w brzuchu bestii
Reporterzy, którzy mieli przyjemność przetestować pojazd z pierwszej ręki, byli zachwyceni tym, czego doświadczyli. Zgodnie z ich wrażeniami, nowy Dodge Charger Hellcat ma zaimponować.

Aerodynamika Hellcata pomaga pojazdowi jechać daleko bez spalania zbyt dużej ilości gazu. Inteligentna konstrukcja w połączeniu z potrzebą zaoferowania jednego z najmocniejszych pojazdów na rynku sprawiły, że najnowszy Dodge Charger SRT Hellcat jest najpotężniejszym sedanem na świecie.

Dzięki wygodnemu wnętrzu, które może pomieścić pięć osób, nowy 707-konny Dodge Charger SRT Hellcat to samochód, który jest gotowy zaimponować innym kierowcom, a także wszystkim podróżującym. Ten klasyczny samochód z mięśniami wprowadza nowoczesną amerykańską moc do współczesnego świata, tworząc z pewnością jeden z najbardziej lubianych pojazdów w Ameryce.

Powiedz nam, czy jesteś gotowy, aby jeździć na tej pięknej bestii?

Northwest Hills Chrysler Jeep Dodge RAM jest przedstawicielstwem oferującym pełen zakres usług, który ma najlepszy wybór nowych i używanych pojazdów Chrysler, Dodge, Jeep lub RAM w Torrington, CT. Jeśli szukasz dealerów Chrysler w okolicy Waterbury za pomocą słów kluczowych Waterbury CT dealerów Chrysler lub dealerów Chrysler w Waterbury, odwiedź naszą przedstawicielstwo już dziś.